Інтеренет сьогодні активно розвивається, і чимало користувачів воліють отримувати необхідну інформацію саме з мережі. При цьому в користувача не виникає відчуття, що йому щось нав'язують. Сайт-візитка компанії може стати одним із методів конкурентної боротьби. Наявність веб-сайту додає фірмі привабловості в очах клієнта, адже він без проблем може дізнаватися про новини, послуги чи важливі зміни у роботі фірми. Власний сайт - це реальна можливість малих і середніх підприємств конкурувати з великими компаніями за рахунок поліпшення свого іміджу. Адже користувач найчастіше судить про фірму за її обличчям, тобто обличчям сайту. І при цьому не має значення чи Ваш офіс розташовано у центрі міста, чи на глухій околиці.
Ми створюємо керовані веб-сайти з системою управління контентом (CSM). Власники сайтів без залучення програміста можуть редагувати інформацію на своїх веб-сайтах — створювати нові розділи, додавати і видаляти тексти, графіку, таблиці, файли і так далі. Спектр можливостей нашої системи управління сайтом дуже широкий.


Ми створюємо 2 види сайтів-візиток:
- ексклюзивний ( із розробкою ексклюзивного дизайну сайту)  та
- під ключ (із використанням шаблона)

Ми подбали про те, щоб клієнт отримав все необхідне для сайту в нас:
- хостинг;
- домене  ім'я;
- створення власне самого сайту;
- його супровід (при потребі)


Ціни:

- сайт-візитка ексклюзивний    від 1100 грн
- сайт-візитка під ключ              від 700 грн
* термін виконання залежить від оперативності подання Вами матеріалів

Приклади сайтів-візиток:

Після створення Вашого сайту він буде зареєстрований у найпопулярніших пошукових системах та каталогах!
Якщо Вас зацікавить детальна розкрутка проекту, можете ознайомитися тут

За бажанням ми можемо розробити для Вашого сайту: форум, блог, дошку оголошень, книгу скарг та пропозицій, опитування, чат, фотоальбоми та інфомери новин.Знаєте в чому перевага сайту-візитки?
В тому що Ви платите один раз і сайт працює на Вас!

20 причин створити власний сайт своєму бізнесу


 
  Розкрутка сайтів