Справжньою цінністю володіє ресурс, що регулярно обновлюється та постійно розвивається. Успішне просування сайту в Інтернеті значно залежить від якості інформації (контенту) сайту та його оновлення. Оновлення сайту є важливою складовою його ефективної роботи. Наявність актуальної інформації — один з факторів, викликаючих довіру користувачів до сайту. Він формує бажання відвідати сайт знову, щоб, наприклад, прочитати останні новини, завантажити свіжий прайс-лист, взнати про діючі акції.
Для оновлення сайту необхідно оброблювати графічні або фото-матеріали, редагувати і готувати до публікації текст, верстати складні таблиці або виготовляти рекламні банери для нової акції. Іноді також може виникнути необхідність у заміні програмних механізмів сайту.
Звичайно ви можете створити сайт і забути про него, але набагато ефективнішим для вашої справи буде оновлення вашого сайту та добавляння нових матеріалів принаймні раз на місяць.
Якщо ви замовили у нас сайт, ми можемо підпримувати його та слідкувати за його роботою, а також займатися адмініструванням.
Ми гарантуємо цілодобову роботу вашого сайту з моменту його створення !
Все що вам потрібно, це лише передати нашому адміністратору матеріал, або скинути його нам на пошту.


Ціна:          50 грн. одне звернення


Із
 ресурсами які потребують постійного оновлення ми можемо підписати договір про підтримку ресурсу.

Ціна:           договірна